Craft Server - Minecraft 1.10 server vyladěný Survival server s mnohaletými zkušenostmi

Fórum

Fórum domů >> Server >> Přihlášky do Admin tymu

12.09.2016 16:46[Citovat][Odkaz]
michalggh
Administrátor
Ahoj Darte mám dotaz přibydou jen nový admini nebo i helpeři? Vím že helper nemá moc pravomocí, ale myslím si, že by měli na serveru být alespoň i 2 helpeři.Protože když náhodou nebude nikdo z adminů na serveru, tak se hráči s případnými dotazy,prosbami a radami můžou obrátit na helpery a pokud to bude v jejich moci, tak jim pomůžou nebo to sdělí adminovi. Dalším důvodem proč si myslím, že by tu měli být i helpeři je ten, že na jednoho novýho admina těch starostí bude celkem hodně, a takhle se ta práce aspoň rozdělí a jak už sem zmiňoval, ne vždy se hráč potká na serveru s adminem. Zatím se měj hezky a ahoj.

15.09.2016 15:49[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
Já bych klidně byl jen helper.
"Ahoj Darte mám dotaz přibydou jen nový admini nebo i helpeři? Vím že helper nemá moc pravomocí, ale myslím si, že by měli na serveru být alespoň i 2 helpeři.Protože když náhodou nebude nikdo z adminů na serveru, tak se hráči s případnými dotazy,prosbami a radami můžou obrátit na helpery a pokud to bude v jejich moci, tak jim pomůžou nebo to sdělí adminovi. Dalším důvodem proč si myslím, že by tu měli být i helpeři je ten, že na jednoho novýho admina těch starostí bude celkem hodně, a takhle se ta práce aspoň rozdělí a jak už sem zmiňoval, ne vždy se hráč potká na serveru s adminem. Zatím se měj hezky a ahoj."

15.09.2016 15:50[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
ja taky

16.09.2016 17:45[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
"ja taky"

Co ty "taky" jsou? XD

25.09.2016 12:23[Citovat][Odkaz]
dominik_adamec Avatar
[b][/b][img][/img][i][/i]Souhlasim s mjezkem měli by tu být i helpeři řekl to správně a já bych klidně helper byl esi chceš příspěvek s informacemi už tu je nick:Dominik_Adamec

29.09.2016 14:04[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
Souhlasím na servru bi měli bít helpři ja bych klidně helpr byl na servru hraju skoro deně a mjezek a Dominik_Adamec také a na servru mam všichni skuženosti

29.09.2016 14:11[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
PS: Dominiku když jchceš psat tučné musíš to psat mezi -- npř .Ahoj.

29.09.2016 14:11[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
sakra nezobrazuje se to :D

4.10.2016 23:55[Citovat][Odkaz]
icefireCZ Avatar
Věk: 18
Odehraný čas: 0
Koupená hra: ne

Info: Chodím do Pardubické Střední Elektrotechnické školy, obor Programování a Hardware

Dovednosti: HTML5, CSS3, Javascript, Java, PHP, MySQL a začínám C#, zabezpečení Webových Aplikací, rád zkoumám zranitelnosti všeho čeho jde

Pro další info, případně potvrzení přidání do Admin Teamu mě prosím kontaktujte na skype: fluttershyissexy
nebo email: icefireCZ@seznam.cz

Skype i email je speciálně vytvořený pro případný spam.

5.10.2016 07:09[Citovat][Odkaz]
Variodriver
Administrátor
"Nejnovější registrovaný člen: icefireCZ
"

Hraješ na serveru velmi dlouho, proto toho o něm hodně víš :D No, dovednosti dobré máš, věk taky. Akorát odehraná doba značí, že jsi ještě nebyl na serveru. Neřekl bych, že budeš přijat....