Craft Server - Minecraft 1.10 server vyladěný Survival server s mnohaletými zkušenostmi

Fórum

Fórum domů >> Server >> Přihlášky do Admin tymu

5.04.2017 20:33[Citovat][Odkaz]
ivorlox Avatar
otázka: Koľko rokov musí mať ten čo chce poslať prihlášku?

5.04.2017 20:36[Citovat][Odkaz]
ivorlox Avatar
už viem tak sa prihásim o pár rokov škoda,ale za to už budem vedieť viac programovať čiže v poho

7.05.2017 17:55[Citovat][Odkaz]
vedmen447 Avatar
13 let
2-3 h deně
hraji 3 měsíce
dovednodti: stavění ,pomáhání adohlížení

24.05.2017 16:26[Citovat][Odkaz]
Trycelion Avatar
17 let
4-7´hodin denně
Hraji tady dlouho, když tu byl ještě MenTal
Umím stavět, pomáhat lidem a naslouchat

27.09.2017 13:25[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
"Denně hraji: 0-2hodiny Mám koupený minecraft. Začal jsem tu hrát před rokem. Věk: stále 11let Další dovednosti: základy: HTML, CSS, umím jen velice málo: JS, PHP *Pořádat nějaké eventy, aby na serveru byla zábava *Pomáhat hráčům *Zamezit SPAMovaní a nadávání v chatu *Zamezit těžení v normálním světě"

Update:
Věk: 12
Začal jsem tu hrát: cca před rokem a půl
Mám koupený minecraft: ANO
Další dovednosti: mírně pokročilý PHP, mírně pokročilý Java (umím podobně jako admin Variodriver)
Toto není přihláška na admina, ale na vývojáře
Děkuji.
-mjezek

9.10.2017 17:46[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
"Chlapci (prípadne dievčatá), ozvem sa absolútne mimo témy náboru, ale naučte sa najskôr aspoň základy pravopisu, ak už o niečo žiadate :D Netvrdím, že musíte písať s diakritikou (dĺžne, mäkčene), ale aspoň zrozumiteľná reč by bola fajn. Hocikto, kto aspoň trocha ovláda svoju materinskú reč by si po prečítaní tejto témy najradšej asi nalial kyselinu do očí. Za ďalšie - keď sa už tak trepete do A-teamu, poznáte aspoň pravidlá? Úprimne si sami pre seba priznajte, kto ich ovláda... Väčšina ani nevie, kde by ich mala vlastne hľadať, keď už na to príde :D A ak už by ste aj ten prefix dostali a, jupí, boli v A-teame, koľko by vás to bavilo? Robili by ste si svoju prácu zodpovedne alebo vám ide len o to, byť adminom? :D Vravím z vlastnej skúsenosti, ak to chcete robiť poriadne, tak je to práca na prášky... Áno, server potrebuje adminov, ale ako to tak čítam, tak všetkým vám ide len o prefix. Tí, ktorí skutočne pomáhajú sú ticho a do A-teamu sa nehrnú, pretože vedia, že to je o nervy... Ale, nech vám tá chuť vydrží, čo najdlhšie :D"

Souhlasím s Anjikou, nedokážu si v AT představit člověka, který neumí téměř ani psát..

9.10.2017 18:26[Citovat][Odkaz]
Variodriver
Administrátor
Pro další uchazeče o místo u nás - Přihláška není jediná věc, která se hodnotí. Sledujeme také chování a aktivitu ve hře.

9.10.2017 19:41[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
"Pro další uchazeče o místo u nás - Přihláška není jediná věc, která se hodnotí. Sledujeme také chování a aktivitu ve hře."

Ano, ještě důležitější než přihláška, ale přihláška by měla být taky napsaná alespoň trochu pravopisně správně, hlavně na helpera, ale i moderátor a administrátor musí psát srozumitelně, ti, co budou mít v přihlášce hodně chyb ("Prosým přyjmněte mně" atd.) nemají téměř žádnou šanci.

17.10.2017 18:53[Citovat][Odkaz]
Shiro
Moderátor
Přihláška na pozici Builder

Věk: 16
Odehraný čas: 37,55 d
Denně hraji: 1-6 hodin (Podle volného času)

Na serveru vlastním a stále buduji momentálně největší město + vlastním největší stavbu, Oba tyto projekty chci využívat k prostoru pro eventy, pvp arény a město především k pronájmu domů.
Intenzivně taky pracuji na prostorech nového Spawnu ve kterém je veřejný enchant, teleporty, mob trapka a jiné.
Plánování a realizování nových projektů mě baví, na serveru nedělám v podstatě nic jiného než že stavím.

Buildera bych chtěla hlavně z důvodů:
1. Některé projekty vyžadují velké residence které jsou přes limit obyčejného hráče.

2. K možnosti tvoření hlav hráčů za účelem budování. Např.. Hospody kde budou hlavy hráčů popíjet. Přidání hlav hráčů k projektům které pomáhali vybudovat.
Vybudování zdi slávy atd..

3. Zrušení limitu počtu subzon na jednu residenci za účelem budování domů k pronájmu..

Dále bych jako Builder chtěla pomáhat lidem při stavění a vymýšlet nové eventy a projekty pro zlepšení serveru.

-Shiro

18.10.2017 07:28[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
Novým spawnem myslíš Atlantidu?