Craft Server - Minecraft 1.10 server vyladěný Survival server s mnohaletými zkušenostmi

Fórum

Fórum domů >> Server >> Přihlášky do Admin tymu

8.01.2018 19:30[Citovat][Odkaz]
Caezias Avatar
Přihláška na Buildera
Věk: 12
koupeny minecraft: ne
mam velike zkusenosti se stavenim
hraju tady teprve prvni den ale hral jsem tady za nick Enyzlac
umim delat rezidence a taky areny na minihry[b][/b]

10.01.2018 13:32[Citovat][Odkaz]
MatyMen_YT Avatar
vek:15
Odehrany cas na servru je 5 týdnu
denně hraju 2-5 hod
dovednosti: umím dobře stavět rad pomáhám a jsem slušný zvladam admin přikazy a mam skusenosti staraní se o server jednu jsem vlastnil server dekuji moc
muj nick v mc je: MatyMen_YT
děkuji :).
Při případnem vzaní do admin timu kontaktujte na knoflikuvsvet@
gmail.com

10.01.2018 14:41[Citovat][Odkaz]
Michal_CZE Avatar
Věk :20
Odehráno : 1 Dní, 8 Hodin, 52 Minut, 43 Vteřin ;)
Dovednost : Flexibilita (samozřejmě dle práce), komunikativnost, zkušenosti s MC od alpha verze, býval jsem admin na dvou serverech o větším stavu hráčů (kvůli reklamě neuvedu konkretní názvy), bohužel co se týče příkazů netuším zda jsou mé vědomosti aktuální.
Nadále umím posuzovat a soudit lidi bez rozdílu na věku či přátelství a samozřejmě objektivně .

10.01.2018 14:54[Citovat][Odkaz]
Variodriver
Administrátor
Zdravím, po čtvrt roce zase píšu do tohoto tématu. Od mého minulého komentáře se nám tu zase nahromadilo několik přihlášek. Některé úspěšnější, některé méně úspěšné. Co jsem tak prohlížel, ve většině přihlášek nebyl problém se splněním podmínek. Navíc, pokud není splněná třeba jen jedna podmínka, lze udělit v některých případech vyjímku. Celkově shrnuto, přihlášky nebyli to nejhorší. Jenomže, přihláška není jediný faktor, který je důležitý. Dokonce - několik lidí bylo přijato BEZ přihlášky, jelikož jsme si je sami vybrali. Důležitými faktory jsou např. aktivita ve hře, znalost serveru a jak dlouho u náš hrajete, chování a vyjadřování mezi ostatními a taky třeba další specialní schopnosti, jako např. programování...

Ano, je spousty dalších důležitých faktorů a přihláška je vlastně jen takové "připomenutí" nebo "upozornění" pro vedení serveru, že hráč má o funkci zájem a aby ho sledovali ještě pozorněji. Proto hráč, který si píše přihlášku by měl být připraven a opravdu vědět, co chce. Co jsem se díval, některé přihlášky dost poškozují takovéhle věci např.
"Nejnovější registrovaný člen: Caezias
"
Navíc, pokud někdo žádá o post buildera, mohl by nám poslat nějaké obrázky svých staveb, ne? U další přihlášky mi zase zarazilo
"Při případnem vzaní do admin timu kontaktujte na knoflikuvsvet@
gmail.com"
Takže on si napíše přihlášku do teamu a ani nesleduje fórum kdyby jsme ho náhodou vzali? Mám si to vyložit tak, že přihlášku poslal na 50 serverů a kde ho vezmou, tam zůstane hrát? Jsem upřimně znechucen...
"zvladam admin přikazy"
A zvládáš je používat nebo i tvořit, programovat? Protože velká část funkcí u nás je dělaná vlastními pluginy, tudiž nikde na netu tyhle příkazy dohledatelné nejsou (A ani nepožadujeme aby je člověk uměl když ho přijímáme, koneckonců není moc šance se to naučit když je nikde neuvádíme. Proto taky každého při přijetí zaškolíme).
Jak jsem psal, velmi důležitým faktorem je odehraný čas (A tím nemyslím jedno, dvě odpoledne ale třeba že na serveru hrajete půl roku, rok). A splňují to přihlášení?
"Odehrany cas na servru je 5 týdnu "

"hraju tady teprve prvni den"
aha...

26.08.2018 17:22[Citovat][Odkaz]
nimo2323 Avatar
vek:11

Odehrany čas:1den 6 hodin 30minut
denne hraju cca 7-8 hodin(nekdy nehraju protože nekdy sem u mamky a nekdy u tatky u tatky mam pc a u mamky ne)viem asi nedostanu helpera ale i tak, tak a ještě tu přidam něco co by měl helper mít :) :týmového ducha
bezproblémová minulost,
perfektní znalosti z minecraftu a serveru,
dobré komunikační dovednosti (zkušenost v jednání s lidmi, popřípadě oblíbenost v kolektivu,
aktivita (hra, forum, Discord),
Fair play

nick:nimo2323

22.09.2018 19:02[Citovat][Odkaz]
porek Avatar
Věk: 16

Odehraný čas: 2 dny, 21 hodin, 9 minut :D
Dříve jsem tu hrál docela často.. A myslím si že i dost dlouho.. Přes takový rok možná dva určitě (nejsem si moc jistý..) Nic méně, Server znám docela dobře.. A i když tu nehraje moc lidí, tak bych tu chtěl být adminem :) myslím si že mne tu zná i docela dost lidí :D hlavně jak tak koukám tak ani admini nemají čas tu být 24/7 a vzhledem k tomu že já mám čas skoro pořád, tak bych tu mohl hrát tak 2-3 hodinky denně (o víkendech i déle) Byl jsem builderem a adminem na hráčských serverech na GT počítá se to? :D takže nějaké ty zkušenosti už mám.. Nic méně, bych sem mohl dostat také víc lidí, ale to je jiná věc

Hezký den
-Porek

7.10.2018 12:18[Citovat][Odkaz]
honzahaslar Avatar
Věk : 17 let
¨
Minecraft hraju už přes 5 let.

Denně hraju kolem 5ti hodin.

Mám hodně zkušeností s používání pluginů a vším okolo administrace. Na hodně serverech jsem dělal admina. Umím docela dost dobře stavět a dá se na mě spolehnout. Díky
NICK - HycmenCZ

3.11.2018 16:13[Citovat][Odkaz]
Flame55 Avatar
Odohraný čas:
Flame55

1 Dní, 1 Hodin, 11 Minut, 42 Vteřin

Hral som aj na účte timo.

3 roky isto hrám Tento server bude to 4 za okolo 9-7 mesiacov.

Prial by som byť builderom alebo helperom.

lebo helpera nemáte a builder tu moc nechodí. Buildera poznám z hry.

Viem čo by mal vedeťt builder:

Stavať (to viem pekne)

Vedeť počítať : (aby sme si mohli vypočítať napr. mám na tejto strane 9 blockov a na druhej zatial 2 tkze my chyba este 7 blockov.

Mal by vedeť pracovať s worldeditom (viem)
--------------------------

Helper:

Mal by vedeť minulosť a riešiť problémy.

Vedeť komunikovať s ludmi a pomáhať im.

Teamspeak : MÁM

Messenger : MÁM

Facebook: MÁM

Skúsenosti nejaké mám.

Pekný deň!

Flame55 :)

4.11.2018 16:25[Citovat][Odkaz]
DrefkoLAN Avatar
Vek: 16
Odohraný čas: 2 alebo 1 deň
Aktívny v pon. až piatok od 15:00 do 20:00
Aktívny v sob. až neď. od 7:00/8:00 do 21:00/20:00
Kúpený Minecraft: Áno
Chcel by som byť helperom
Nick: DrefkoLAN

4.11.2018 18:37[Citovat][Odkaz]
Jonko2001 Avatar
**************************Přihláška na Buildera**********************
[Věk]
-Je mi 13.
[Odehraný čas]
-Nehraju tu moc ale znám server poměrně dlouho mám tak odehraných cca 8 hodin.
[Denně hraju]
-Moc jsem poslední dobu Minecraft nehrál, ale teď jsem znovu povstal z mrtvích a začal ho hrát ! :)
[Dovednosti]
-Umím poměrně dost stavět, příkazy z we a detaily dělat taktéž umím.
[Nick]
-Jonko2001

Rád stavím a pomáhám serveru ! Nejradši stavím eventy nebo mapy :)
Nebyl jsem jen jednou builder byl jsem rozhodně víckrát..
Přeji hezký zbytek dne ! :)