Craft Server - Minecraft 1.10 server vyladěný Survival server s mnohaletými zkušenostmi

Fórum

Fórum domů >> Server >> Přihlášky do Admin tymu

4.11.2016 14:38[Citovat][Odkaz]
Variodriver
Administrátor
Nic proti, ale na pomahani hracum potrebujete prefix? D:

4.11.2016 15:42[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
Variodriver ja bych jen neomahal ja bych třeba očisťoval server od nesmlsních staveb nebo od lavi a vody :)

5.11.2016 07:09[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
Filip_adamec ty by jsi chtěl jen krást.

5.11.2016 09:06[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
ty mi už dej pokoj !!

30.11.2016 17:57[Citovat][Odkaz]
Anjika Avatar
Chlapci (prípadne dievčatá),
ozvem sa absolútne mimo témy náboru, ale naučte sa najskôr aspoň základy pravopisu, ak už o niečo žiadate :D Netvrdím, že musíte písať s diakritikou (dĺžne, mäkčene), ale aspoň zrozumiteľná reč by bola fajn. Hocikto, kto aspoň trocha ovláda svoju materinskú reč by si po prečítaní tejto témy najradšej asi nalial kyselinu do očí.
Za ďalšie - keď sa už tak trepete do A-teamu, poznáte aspoň pravidlá? Úprimne si sami pre seba priznajte, kto ich ovláda... Väčšina ani nevie, kde by ich mala vlastne hľadať, keď už na to príde :D
A ak už by ste aj ten prefix dostali a, jupí, boli v A-teame, koľko by vás to bavilo? Robili by ste si svoju prácu zodpovedne alebo vám ide len o to, byť adminom? :D Vravím z vlastnej skúsenosti, ak to chcete robiť poriadne, tak je to práca na prášky...
Áno, server potrebuje adminov, ale ako to tak čítam, tak všetkým vám ide len o prefix. Tí, ktorí skutočne pomáhajú sú ticho a do A-teamu sa nehrnú, pretože vedia, že to je o nervy... Ale, nech vám tá chuť vydrží, čo najdlhšie :D

4.12.2016 12:32[Citovat][Odkaz]
dominik.adamec Avatar
myslím že Anjika má pravdu sám sem přihlášku podal a neříkám že adminem být nechci ale je fakt že jen pár lidí napsalo že chce hráčům pomáhat a zvát na server lidi . a všichni chtějí jen
prefix . ale server adminy potřebuje:) a o místo v A-teamu bych taky zažádal

4.12.2016 15:37[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
Ale admin nebužež bít

30.01.2017 07:48[Citovat][Odkaz]
mjezek Avatar
"Věk: 11let
Denně hraji: 1h (někdy míň)
Rád bych byl na tomto serveru adminem. Tento server je první kde jsem kdy hrál. Hraji tu už před půl roku.
-mjezek"

Aktualizace údajů:
Denně hraji: 0-2hodiny
Mám koupený minecraft.
Začal jsem tu hrát před rokem.
Věk: stále 11let
Další dovednosti: základy: HTML, CSS, umím jen velice málo: JS, PHP
Proč bych chtěl být adminem:
*Pořádat nějaké eventy, aby na serveru byla zábava
*Pomáhat hráčům
*Zamezit SPAMovaní a nadávání v chatu
*Zamezit těžení v normálním světě
.:Děkuji za přečtení:.

30.01.2017 16:33[Citovat][Odkaz]
Filip_adamec Avatar
minimalní věk je 15

2.04.2017 11:14[Citovat][Odkaz]
WiseTom Avatar
Věk => 16
Odehraný čas => 7 dní
Koupený minecraft => mám

Pár informací o mě
Jmenuji se Denny a bydlím na kraji středočeského kraje. Chodím na střední průmyslovou školu, na obor Mechatronika a moderní technologie. V HTML/CSS jsem pracoval a vím o co se jedná. Každý den MC bohužel hrát nemohu hned ze dvou důvodů. 1. musím se učit a za 2. mám takový tušení, že kdybych hrál každý den min. hodinu tak bych si tu hru nejspíš zhnusil.
Umím v celku dost dobře stavět. A rád bych stavěl důležité stavby právě ne tenhle server. Třeba novou PVP arénu či něco takového. Býval jsem buildrem na asi 2 serverech . Rád pomáhám ostatním.
Díky za předčtení a prosil bych o nějaký ten feedback abych věděl :-).